PRIVATUMO POLITIKA

Ši UAB "7pack", juridinio asmens kodas 304066171, adresas Ukmergės g. 222, 07157 Vilnius) (toliau – 7pack arba Įmonė) privatumo politika nustato ir informuoja 7pack klientus, kokius asmens duomenis Įmonė renka ir kaip juos tvarko. Daugiau informacijos apie mus bei mūsų kontaktus rasite skiltyje „Kontaktai“.

Naudodamiesi internetine svetaine www.7pack.lt (toliau – Interneto svetainė), Jūs sutinkate su ir įsipareigojate laikytis joje skelbiamų taisyklių ir šios privatumo politikos. Jeigu Jūs nesutinkate laikytis šių dokumentų, Jūs neturėtumėte naudotis 7pack Internetine svetaine.

KODĖL MES RENKAME INFORMACIJĄ APIE JUS?

Kai Jūs perkate naudodamiesi Interneto svetaine mes prašome Jūsų pateikti savo vardą, pavardę, adresą, el. paštą, telefono numerį ir kitus su mokėjimais susijusius duomenis. Pateikdami šiuos duomenis Jūs duodate mums leidimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis prekių pirkimo pardavimo sutarčių sudarymo ir vykdymo tikslu bei tiesioginės rinkodaros tikslais. Jūs visada galite atsisakyti tiesioginės rinkodaros pranešimų Interneto svetainėje arba savo paskyroje arba paspaudus atitinkamą nuorodą gautame pranešime.

Taip pat siekdami kuo geriau Jus aptarnauti ir pateikti Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą, mes renkame Jūsų asmens duomenis, susijusius su lytimi, amžiumi, ūgiu, svoriu, sportavimo intensyvumu, pirkimo istorija, kurie bus naudojami prekių pirkimo-pardavimo sutarčių sudarymo tikslais.

INFORMACIJOS SAUGOJIMAS

Mes dedame pagrįstas pastangas, kad Jūsų pateikti duomenys būtų saugūs 3 (tris) metus nuo jų pateikimo arba nuo paskutinio pasinaudojimo Įmonės teikiamomis paslaugomis. Suėjus šiam terminui, mes sunaikinsime Jūsų pateiktą informaciją.

KAIP GALITE PASIDOMĖTI APIE SAVO SAUGOMUS DUOMENIS?

Jeigu Jūs pageidaujate susipažinti su informacija, susijusia su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, šiuos duomenis ištaisyti ar jų tvarkymą nutraukti, prašome kreiptis el. paštu info@7pack.lt, asmeniškai arba raštu „Kontaktuose“ nurodytu adresu. Atitinkami veiksmai bus atlikti ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo Jūsų kreipimosi dienos. Jeigu šie veiksmai neprieštarauja teisės aktams, reguliuojantiems Įmonės veiklą, jie neatlyginamai gali būti vykdomi ne dažniau, nei kartą per kalendorinius metus.

SLAPUKAI (COOKIES)

Slapukai – tai trumpi tekstiniai failai, kuriuos mes patalpiname Jūsų galiniame įrenginyje tam, kad būtų išsaugotas Jūsų apsipirkimo krepšelis bei tam, kad mes žinotumėme, kuriomis siūlomomis prekėmis domisi mūsų klientai. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad slapukai, kuriuos mes talpiname, jokiais būdais mums neperduoda duomenų apie privačią informaciją, saugomą Jūsų galiniame įrenginyje.

Slapukai yra patalpinami 2 (dviems) savaitėms. Nors mes labai rekomenduojame mums leisti slapukus talpinti Jūsų galiniame įrenginyje, Jūs visuomet galite jų atsisakyti paspausdami čia.

TREČIŲJŲ ASMENŲ PASLAUGOS

Tam, kad galėtumėme tinkamai vykdyti savo pareigas, susijusias su prekių pardavimu, bei socialiai su Jumis bendrauti, mes naudojamės trečiųjų asmenų (prekių tiekimo, mokėjimų įmonių bei socialinių tinklų) paslaugomis. Informacijos tretiesiems asmenims yra pateikiama tik tiek, kiek tai yra būtina jų teikiamų paslaugų atlikimui.

Tuo atveju, jeigu Jūs paliekate mūsų Internetinį puslapį ar esate nukreipiamas į trečiųjų asmenų internetinius puslapius, ši Privatumo politika Jums nebegalioja ir 7pack jokiais atvejais nėra atsakingas už kitų asmenų internetinių puslapių turinį ar jų veikimą.

INFORMACIJOS ATSKLEIDIMAS

7pack įprastai Jūsų asmens duomenų neatskleidžia jokiems duomenų gavėjams, išskyrus, kai to teisėtai ir pagrįstai reikalauja kompetentingos institucijos, vadovaujantis įstatymais ar kitais teisės aktais.

PAKEITIMAI

Mes pasiliekame sau teisę bet kada pakeisti šią Privatumo politiką. Bet koks pakeitimas įsigalioja nuo jo paskelbimo dienos, todėl siūlome Jums reguliariai patikrinti mūsų Privatumo politiką.

Paskelbta 2016 10 11

Sutinku

D.U.K.

 
 

Kokiu intervalu kartojasi jūsų meniu?

Pagal sudarytą meniu, maistą valgysite tris savaites be pasikartojančio patiekalo (apie 80 patiekalų).

Ar galima paslaugą laikinai sustabdyti?

Tikrai taip. Jeigu išvykstate iš miesto, keliaujate ar tiesiog norite keletui dienų nukrypti nuo dietos, praneškite mums iš anksto - prieš dvi dienas.

Per kiek laiko būtina išnaudoti pasirinktą dviejų savaičių ar mėnesio planą?

Dviejų savaičių planą galite išnaudoti per mėnesį; Mėnesio planą - per du mėnesius.

Kaip žinoti kiek kalorijų man reikia?

Pasinaudokite mūsų skačiuokle, arba susisiekite su mumis - info@7pack.lt.

Ar išrašote saskaitą juridiniam asmeniui?

Taip.

Ar būtina sportuoti valgant jūsų maistą?

Siekiant greitesnio rezultato rekomenduojame sportuoti, tačiau tą daryti valgant 7Pack maistą - nėra būtina.

Ar galite pagaminti daugiau negu 2800 Kcal?

Taip. Pagal specialius užsakymus ir atskirą meniu gaminame maistą ir profesionaliems sportininkams.

Ar galima užsakyti tik pusryčius ar pietus grupei žmonių pvz. į biurą?

Taip. Informuokite kurią dieną, kurią valandą ir kiek žmonių valgys. Atsiųsime patiekalų sąrašą iš kurio galėsite išsirinkti.

Ar galima užsakyti tik tam tikrus patiekalus, ir gauti ne visą dienos rinkinį?

Taip galima. Užsakymą turi sudaryti ne mažiau trijų patiekalų.

Kuo skiriasi jūsų planai?

Grožio ir sveikatos planai turi penkis valgymus, sporto planas - šešis. Meniu yra panašus, tačiau skiriasi kiekiai, tuo pačiu kalorijų skaičius.

Kokiomis valandomis vyksta pristatymas?

Tarp 5.30 ir 10.30 ryte. Būtinybei esant, kitos dienos maistą galime pristatyti iš vakaro.

Ar galima įsigyti jūsų firminį šaltkrepšį?

Šiuo metu savo firminiais krepšiais neprekiaujame.

Ką daryti su tuščiu šaltkrepšiu?

Ryte kurjeris Jums pristatys naują krepšį, o tuščią paims. Jeigu "įšaldysite/užlaikysite" bent du tuščius krepšius, sekančią dieną būsime įpareigoti maistą pristatyti vienkartiniame krepšyje.

Ką daryti su panaudotais indeliais? Ar būtina juos grąžinti?

Indelių grąžinti nebūtina, tačiau mielai kviečiame tuščius, sandariai uždarytus indelius dėti atgal i krepšį, o mes pasirūpinsime plastiko rūšiavimu.

Ar modifikuojate meniu jei netoleruoju tam tikrų produktų?

Taip. Informuokite kurių produktų netoleruojate ir už papildomą 4,5 €/d. mokestį netoleruojamus produktus pašalinsime iš Jūsų meniu. (ne daugiau dviejų produktų).

Ar galima atsiskaityti grynaisiais kurjeriui

Taip.

Ar galima sumokėti pavedimu?

Taip.

Kokios turi būti maisto laikymo sąlygos?

Rekomenduojame gautą maistą iš karto patalpinti į šaldytuvą. Jei tokios galimybės nėra, tuomet stenkitės krepšį laikyti vėsioje vietoje, sandariai užsegtą.

Ar vienkartiniai indeliai yra pritaikyti maisto šildymui mikrobangų krosnelėje?

Taip.

Kaip šildyti maistą?

Maistą galima šildyti orkaitėje, keptuvėje arba mikro-bangų krosnelėje. Šildant maistą orkaitėje privaloma jį išimti iš vienkartinių indelių.

Ar pristatote savaitgaliais?

Ne. Pagal atskirą užklausimą galime pristatyti dvigubą maisto davinį penktadienį.

Kodėl maistą gavau popieriniame krepšyje?

Užsakėte vienos dienos planą arba baigėsi Jūsų dviejų savaičių / mėnesio planas. Firminius krepšius su ledo kapsulėmis gauna tik ilgesniam laikui paslaugą užsakę klientai.

Ka daryti jeigu negaliu atsiimti jau pagaminto maisto?

Kadangi negalime niekur kitur jo realizuoti, Maisto bankas su pagarba priims šią dovaną iš Jūsų ir perduos tiems, kam jo labiausiai reikia