PRIVATUMO POLITIKA

Ši UAB "7pack", juridinio asmens kodas 304066171, adresas Ukmergės g. 222, 07157 Vilnius) (toliau – 7pack arba Įmonė) privatumo politika nustato ir informuoja 7pack klientus, kokius asmens duomenis Įmonė renka ir kaip juos tvarko. Daugiau informacijos apie mus bei mūsų kontaktus rasite skiltyje „Kontaktai“.

Naudodamiesi internetine svetaine www.7pack.lt (toliau – Interneto svetainė), Jūs sutinkate su ir įsipareigojate laikytis joje skelbiamų taisyklių ir šios privatumo politikos. Jeigu Jūs nesutinkate laikytis šių dokumentų, Jūs neturėtumėte naudotis 7pack Internetine svetaine.

KODĖL MES RENKAME INFORMACIJĄ APIE JUS?

Kai Jūs perkate naudodamiesi Interneto svetaine mes prašome Jūsų pateikti savo vardą, pavardę, adresą, el. paštą, telefono numerį ir kitus su mokėjimais susijusius duomenis. Pateikdami šiuos duomenis Jūs duodate mums leidimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis prekių pirkimo pardavimo sutarčių sudarymo ir vykdymo tikslu bei tiesioginės rinkodaros tikslais. Jūs visada galite atsisakyti tiesioginės rinkodaros pranešimų Interneto svetainėje arba savo paskyroje arba paspaudus atitinkamą nuorodą gautame pranešime.

Taip pat siekdami kuo geriau Jus aptarnauti ir pateikti Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą, mes renkame Jūsų asmens duomenis, susijusius su lytimi, amžiumi, ūgiu, svoriu, sportavimo intensyvumu, pirkimo istorija, kurie bus naudojami prekių pirkimo-pardavimo sutarčių sudarymo tikslais.

INFORMACIJOS SAUGOJIMAS

Mes dedame pagrįstas pastangas, kad Jūsų pateikti duomenys būtų saugūs 3 (tris) metus nuo jų pateikimo arba nuo paskutinio pasinaudojimo Įmonės teikiamomis paslaugomis. Suėjus šiam terminui, mes sunaikinsime Jūsų pateiktą informaciją.

KAIP GALITE PASIDOMĖTI APIE SAVO SAUGOMUS DUOMENIS?

Jeigu Jūs pageidaujate susipažinti su informacija, susijusia su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, šiuos duomenis ištaisyti ar jų tvarkymą nutraukti, prašome kreiptis el. paštu info@7pack.lt, asmeniškai arba raštu „Kontaktuose“ nurodytu adresu. Atitinkami veiksmai bus atlikti ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo Jūsų kreipimosi dienos. Jeigu šie veiksmai neprieštarauja teisės aktams, reguliuojantiems Įmonės veiklą, jie neatlyginamai gali būti vykdomi ne dažniau, nei kartą per kalendorinius metus.

SLAPUKAI (COOKIES)

Slapukai – tai trumpi tekstiniai failai, kuriuos mes patalpiname Jūsų galiniame įrenginyje tam, kad būtų išsaugotas Jūsų apsipirkimo krepšelis bei tam, kad mes žinotumėme, kuriomis siūlomomis prekėmis domisi mūsų klientai. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad slapukai, kuriuos mes talpiname, jokiais būdais mums neperduoda duomenų apie privačią informaciją, saugomą Jūsų galiniame įrenginyje.

Slapukai yra patalpinami 2 (dviems) savaitėms. Nors mes labai rekomenduojame mums leisti slapukus talpinti Jūsų galiniame įrenginyje, Jūs visuomet galite jų atsisakyti paspausdami čia.

TREČIŲJŲ ASMENŲ PASLAUGOS

Tam, kad galėtumėme tinkamai vykdyti savo pareigas, susijusias su prekių pardavimu, bei socialiai su Jumis bendrauti, mes naudojamės trečiųjų asmenų (prekių tiekimo, mokėjimų įmonių bei socialinių tinklų) paslaugomis. Informacijos tretiesiems asmenims yra pateikiama tik tiek, kiek tai yra būtina jų teikiamų paslaugų atlikimui.

Tuo atveju, jeigu Jūs paliekate mūsų Internetinį puslapį ar esate nukreipiamas į trečiųjų asmenų internetinius puslapius, ši Privatumo politika Jums nebegalioja ir 7pack jokiais atvejais nėra atsakingas už kitų asmenų internetinių puslapių turinį ar jų veikimą.

INFORMACIJOS ATSKLEIDIMAS

7pack įprastai Jūsų asmens duomenų neatskleidžia jokiems duomenų gavėjams, išskyrus, kai to teisėtai ir pagrįstai reikalauja kompetentingos institucijos, vadovaujantis įstatymais ar kitais teisės aktais.

PAKEITIMAI

Mes pasiliekame sau teisę bet kada pakeisti šią Privatumo politiką. Bet koks pakeitimas įsigalioja nuo jo paskelbimo dienos, todėl siūlome Jums reguliariai patikrinti mūsų Privatumo politiką.

Paskelbta 2016 10 11

Sutinku

- 15 %

Sėkmingam vasaros startui garantuoti pasinaudok kodu "VASARA" ir gauk 15 % nuolaidą užsakydamas bet kurį rinkinį. Akcija galioja tik iki birželio 1d.

Skambink

+370 627 56776

Rašyk

klientai@7pack.lt

Apie mus

 

Apie mus

7pack - kasdien iki jūsų durų atkeliaujantys maisto rinkiniai, kuriuose - šviežios, sveikos ir nenuobodžios kombinacijos visai dienai.

Norime parodyti jums, kaip puikiai meilė maistui dera su meile savo kūnui ir įrodyti, kad rėžimas neprivalo reikšti, kad teks paaukoti valgymo malonumus. Todėl stengiamės ne tik gaminti sveikai, bet ir kasdien stebinti subtilias skoniais ir naujais gastronominiais atradimais.


Tikime, jog šviežias, natūralus ir subalansuotas meniu padeda atrasti trumpesnį kelią į gerą nuotaiką, sėkmingą karjerą ir kūrybiškas idėjas. Todėl mūsų patiekalai - be konservantų, rafinuotų miltų, cukraus bei kitų nesveikų ingredientų.

Žinome, kad maisto ruošimas gali pareikalauti laiko ir pastangų. Todėl prisitaikome prie bet kokių jūsų poreikių. Juk jei esi darbštus karjeristas ar uoliau sukiesi sporto salėje nei virtuvėje, tai nereiškia, kad geram maistui tavo gyvenime vietos nebėra.

Mūsų komanda

Mindaugas Katelynas - 7pack kūrėjas, buvęs profesionalus krepšinio žaidėjas. Visą gyvenimą pašventęs sportui ir aktyviam gyvenimo būdui, Mindaugas suprato, kokią didelę svarbą žmogui turi tinkama mityba – ji ne tik suteikia reikalingos energijos, gerina savijautą, bet ir padeda tapti geriausia savęs versija.

Ugnė – Mindaugo žmona, fitneso varžybų prizininkė ir ilgalaikė sporto ir sveikos mitybos šalininkė. Ugnė puikiai žino visus subalansuotos mitybos principus ir atstovauja kiekvieną, norintį džiaugtis savo atspindžiu veidrodyje.

Kartu su jais - atsidavusi ir idėja tikinti 7pack komanda. Tai ilgametę patirtį sukaupę dietologai ir maisto ruošimo asai. Jie kasdien pluša tam, kad nusistovėję sveiko maisto stereotipai griūtų, o neteisingus mitybos įpročius keistu kasdienybės ir kūno neapsunkinantis maistas.

APIE MUS KALBA

MŪSŲ PARTNERIAI