PRIVATUMO POLITIKA

Ši UAB "7pack", juridinio asmens kodas 304066171, adresas Ukmergės g. 222, 07157 Vilnius) (toliau – 7pack arba Įmonė) privatumo politika nustato ir informuoja 7pack klientus, kokius asmens duomenis Įmonė renka ir kaip juos tvarko. Daugiau informacijos apie mus bei mūsų kontaktus rasite skiltyje „Kontaktai“.

Naudodamiesi internetine svetaine www.7pack.lt (toliau – Interneto svetainė), Jūs sutinkate su ir įsipareigojate laikytis joje skelbiamų taisyklių ir šios privatumo politikos. Jeigu Jūs nesutinkate laikytis šių dokumentų, Jūs neturėtumėte naudotis 7pack Internetine svetaine.

KODĖL MES RENKAME INFORMACIJĄ APIE JUS?

Kai Jūs perkate naudodamiesi Interneto svetaine mes prašome Jūsų pateikti savo vardą, pavardę, adresą, el. paštą, telefono numerį ir kitus su mokėjimais susijusius duomenis. Pateikdami šiuos duomenis Jūs duodate mums leidimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis prekių pirkimo pardavimo sutarčių sudarymo ir vykdymo tikslu bei tiesioginės rinkodaros tikslais. Jūs visada galite atsisakyti tiesioginės rinkodaros pranešimų Interneto svetainėje arba savo paskyroje arba paspaudus atitinkamą nuorodą gautame pranešime.

Taip pat siekdami kuo geriau Jus aptarnauti ir pateikti Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą, mes renkame Jūsų asmens duomenis, susijusius su lytimi, amžiumi, ūgiu, svoriu, sportavimo intensyvumu, pirkimo istorija, kurie bus naudojami prekių pirkimo-pardavimo sutarčių sudarymo tikslais.

INFORMACIJOS SAUGOJIMAS

Mes dedame pagrįstas pastangas, kad Jūsų pateikti duomenys būtų saugūs 3 (tris) metus nuo jų pateikimo arba nuo paskutinio pasinaudojimo Įmonės teikiamomis paslaugomis. Suėjus šiam terminui, mes sunaikinsime Jūsų pateiktą informaciją.

KAIP GALITE PASIDOMĖTI APIE SAVO SAUGOMUS DUOMENIS?

Jeigu Jūs pageidaujate susipažinti su informacija, susijusia su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, šiuos duomenis ištaisyti ar jų tvarkymą nutraukti, prašome kreiptis el. paštu info@7pack.lt, asmeniškai arba raštu „Kontaktuose“ nurodytu adresu. Atitinkami veiksmai bus atlikti ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo Jūsų kreipimosi dienos. Jeigu šie veiksmai neprieštarauja teisės aktams, reguliuojantiems Įmonės veiklą, jie neatlyginamai gali būti vykdomi ne dažniau, nei kartą per kalendorinius metus.

SLAPUKAI (COOKIES)

Slapukai – tai trumpi tekstiniai failai, kuriuos mes patalpiname Jūsų galiniame įrenginyje tam, kad būtų išsaugotas Jūsų apsipirkimo krepšelis bei tam, kad mes žinotumėme, kuriomis siūlomomis prekėmis domisi mūsų klientai. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad slapukai, kuriuos mes talpiname, jokiais būdais mums neperduoda duomenų apie privačią informaciją, saugomą Jūsų galiniame įrenginyje.

Slapukai yra patalpinami 2 (dviems) savaitėms. Nors mes labai rekomenduojame mums leisti slapukus talpinti Jūsų galiniame įrenginyje, Jūs visuomet galite jų atsisakyti paspausdami čia.

TREČIŲJŲ ASMENŲ PASLAUGOS

Tam, kad galėtumėme tinkamai vykdyti savo pareigas, susijusias su prekių pardavimu, bei socialiai su Jumis bendrauti, mes naudojamės trečiųjų asmenų (prekių tiekimo, mokėjimų įmonių bei socialinių tinklų) paslaugomis. Informacijos tretiesiems asmenims yra pateikiama tik tiek, kiek tai yra būtina jų teikiamų paslaugų atlikimui.

Tuo atveju, jeigu Jūs paliekate mūsų Internetinį puslapį ar esate nukreipiamas į trečiųjų asmenų internetinius puslapius, ši Privatumo politika Jums nebegalioja ir 7pack jokiais atvejais nėra atsakingas už kitų asmenų internetinių puslapių turinį ar jų veikimą.

INFORMACIJOS ATSKLEIDIMAS

7pack įprastai Jūsų asmens duomenų neatskleidžia jokiems duomenų gavėjams, išskyrus, kai to teisėtai ir pagrįstai reikalauja kompetentingos institucijos, vadovaujantis įstatymais ar kitais teisės aktais.

PAKEITIMAI

Mes pasiliekame sau teisę bet kada pakeisti šią Privatumo politiką. Bet koks pakeitimas įsigalioja nuo jo paskelbimo dienos, todėl siūlome Jums reguliariai patikrinti mūsų Privatumo politiką.

Paskelbta 2016 10 11

Sutinku

- 15 %

Sėkmingam vasaros startui garantuoti pasinaudok kodu "VASARA" ir gauk 15 % nuolaidą užsakydamas bet kurį rinkinį. Akcija galioja tik iki birželio 1d.

Skambink

+370 627 56776

Rašyk

klientai@7pack.lt

D.U.K.

 
 

Kokiu intervalu kartojasi jūsų meniu?

Pagal sudarytą meniu, maistą valgysite tris savaites be pasikartojančio patiekalo (apie 80 patiekalų).

Ar galima paslaugą laikinai sustabdyti?

Tikrai taip. Jeigu išvykstate iš miesto, keliaujate ar tiesiog norite keletui dienų nukrypti nuo dietos, praneškite mums iš anksto - prieš dvi darbo dienas.

Per kiek laiko būtina išnaudoti pasirinktą dviejų savaičių ar mėnesio planą?

Dviejų savaičių planą galite išnaudoti per mėnesį; mėnesio planą - per du mėnesius.

Kaip žinoti kiek kalorijų man reikia?

Pasinaudokite mūsų skačiuokle arba susisiekite su mumis - info@7pack.lt.

Ar išrašote saskaitą juridiniam asmeniui?

Taip. Sąskaitoje nurodome „maitinimas". Apie poreikį gauti sąskaitą juridiniam asmeniui reikia pranešti iš anksto nurodant įmonės rekvizitus.

Gauti sąskaitą juridiniam asmeniui taip pat galima užsakant paslaugą per mūsų svetainę, tačiau tada sąskaitoje bus nurodytas užsakytas rinkinys (Sveikatos arba Grožio) ir pristatymas.

Ar būtina sportuoti valgant jūsų maistą?

Siekiant greitesnio rezultato rekomenduojame sportuoti, tačiau tą daryti valgant 7Pack maistą - nėra būtina.

Ar galite pagaminti daugiau negu 1800 Kcal?

Taip. Tam skirtas mūsų Profo meniu - maistas intensyviai ar profesionaliai sportuojantiems. Kiekvienas šis užsakymas - individualus, tad prašome kreiptis el. paštu info@7pack.lt. Kita alternatyva - pridėti papildomų valgymų iš Sveikatos rinkinio, pavyzdžiui, antrą užkandį ar antrus pietus.

Ar galima užsakyti tik pietus grupei žmonių, pavydžiui, į biurą?

Dienos pietų paslaugą teikiame. Detaliau - info@7pack.lt.

Ar galima gauti ne visą dienos rinkinį?

Taip, galima. Užsakymą (dienos krepšelį) turi sudaryti ne mažiau trys patiekalai.

Kuo skiriasi jūsų planai?

Grožio ir Sveikatos planų meniu - identiškas, skirias tik porcijų, kalorijų dydis.

Grožio rinkinį (1200 kcal) sudaro:

- pusryčiai (350 kcal)

- pietūs (300 kcal)

- vakarienė (250 kcl)

- užkandis ir desertas (po 150 kcal).

Sveikatos rinkinį (1800 kcal) sudaro:

- pusryčiai (450 kcal)

- pietūs (500 kcal)

- vakarienė (350 kcl)

- užkandis ir desertas (po 250 kcal).

Kokiomis valandomis vyksta pristatymas?

Pristatome darbo dienomis pasirinktu valandos intervalu tarp 5:30 ir 10:30 val. (Kaune iki 9:30 val.). Vilniuje maistą pristatome ir vakarais.

Ar galima įsigyti jūsų firminį šaltkrepšį?

Šiuo metu savo firminiais krepšiais neprekiaujame.

Ar galima maisto rinkinius gauti vienkartiniuose krepšiuose?

Tokia galimybė yra, tačiau tai kainuotų 0,50€/vnt.

Ar galiu maistą atsiimti pats?

Tokios galimybės nėra, maistas tik pristatomas.

Ką daryti su tuščiu šaltkrepšiu?

Ryte kurjeris Jums pristatys naują krepšį, o tuščią paims. Jeigu „įšaldysite/užlaikysite" bent du tuščius krepšius, sekančią dieną būsime įpareigoti maistą pristatyti vienkartiniame krepšyje.

Ką daryti su panaudotais indeliais? Ar būtina juos grąžinti?

Indelių grąžinti nebūtina, tačiau mielai kviečiame tuščius, sandariai uždarytus indelius dėti atgal i krepšį, o mes pasirūpinsime plastiko rūšiavimu.

Ar modifikuojate meniu, jei netoleruoju tam tikrų produktų?

Taip. Informuokite, kurių produktų netoleruojate ir už papildomą 4,5 €/d. mokestį netoleruojamus produktus pašalinsime iš Jūsų meniu bei pakeisime kitais.

Ar galima atsiskaityti grynaisiais kurjeriui?

Taip. Atsiskaitymui grynaisiais taikomas 3€ administravimo mokestis, kuris įtraukiamas į bendrą sąskaitą. Apie norą atsiskaityti grynaisiais reikia informuoti iš anksto. Sutarus apmokėjimą grynaisiais, kurjeris atsiveža ir pinigų priėmimo kvitą ant kurio reikia pasirašyti. Apmokėti grynaisiais galima užsakymus iki 1000€.

Ar galima sumokėti pavedimu?

Taip.

Kokios turi būti maisto laikymo sąlygos?

Rekomenduojame gautą maistą iš karto patalpinti į šaldytuvą. Jei tokios galimybės nėra, tuomet stenkitės krepšį laikyti vėsioje vietoje, sandariai užsegtą.

Ar vienkartiniai indeliai yra pritaikyti maisto šildymui mikrobangų krosnelėje?

Taip, tie patiekalai, kurie yra šildomi, dedami į specialiai tam pritaikytus indelius.

Kaip šildyti maistą?

Maistą galima šildyti orkaitėje, keptuvėje arba mikro-bangų krosnelėje. Šildant maistą orkaitėje privaloma jį išimti iš vienkartinių indelių.

Ar pristatote savaitgaliais?

Ne. Pagal atskirą užklausimą galime pristatyti dvigubą maisto davinį penktadienį.

Kodėl maistą gavau popieriniame krepšyje?

Užsakėte vienos dienos planą arba baigėsi Jūsų ilgesnio laikotarpio planas. Firminius krepšius su ledo kapsulėmis gauna tik ilgesniam laikui paslaugą užsakę klientai. Kita priežastis - esate negrąžinę bent 2 mūsų šaltkrepšių.

Ka daryti, jeigu negaliu atsiimti jau pagaminto maisto?

Kadangi negalime niekur kitur jo realizuoti, Maisto bankas su pagarba priims šią dovaną iš Jūsų ir perduos tiems, kam jo labiausiai reikia.

Ar galiu atsisakyti paslaugos anksčiau nei baigiasi mano užsakymas ir atgauti pinigus?

Jūs visada turite teisę užsisakyti paslaugą kelioms dienoms mokant įprastą 1 d.d. kainą ir tokiu būdu įsitikinti ar paslauga Jums yra tinkama. Užsakant maistą ilgesniam laikui, taikomos nuolaidos - diena kainuoja pigiau, tad paslaugos nutraukimo atveju, 1 d.d. maisto rinkinio įkainis bus perskaičiuotas pagal tai, kiek laiko buvo naudotasi paslauga.