PRIVATUMO POLITIKA

Ši UAB "7pack", juridinio asmens kodas 304066171, adresas Ukmergės g. 222, 07157 Vilnius) (toliau – 7pack arba Įmonė) privatumo politika nustato ir informuoja 7pack klientus, kokius asmens duomenis Įmonė renka ir kaip juos tvarko. Daugiau informacijos apie mus bei mūsų kontaktus rasite skiltyje „Kontaktai“.

Naudodamiesi internetine svetaine www.7pack.lt (toliau – Interneto svetainė), Jūs sutinkate su ir įsipareigojate laikytis joje skelbiamų taisyklių ir šios privatumo politikos. Jeigu Jūs nesutinkate laikytis šių dokumentų, Jūs neturėtumėte naudotis 7pack Internetine svetaine.

KODĖL MES RENKAME INFORMACIJĄ APIE JUS?

Kai Jūs perkate naudodamiesi Interneto svetaine mes prašome Jūsų pateikti savo vardą, pavardę, adresą, el. paštą, telefono numerį ir kitus su mokėjimais susijusius duomenis. Pateikdami šiuos duomenis Jūs duodate mums leidimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis prekių pirkimo pardavimo sutarčių sudarymo ir vykdymo tikslu bei tiesioginės rinkodaros tikslais. Jūs visada galite atsisakyti tiesioginės rinkodaros pranešimų Interneto svetainėje arba savo paskyroje arba paspaudus atitinkamą nuorodą gautame pranešime.

Taip pat siekdami kuo geriau Jus aptarnauti ir pateikti Jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą, mes renkame Jūsų asmens duomenis, susijusius su lytimi, amžiumi, ūgiu, svoriu, sportavimo intensyvumu, pirkimo istorija, kurie bus naudojami prekių pirkimo-pardavimo sutarčių sudarymo tikslais.

INFORMACIJOS SAUGOJIMAS

Mes dedame pagrįstas pastangas, kad Jūsų pateikti duomenys būtų saugūs 3 (tris) metus nuo jų pateikimo arba nuo paskutinio pasinaudojimo Įmonės teikiamomis paslaugomis. Suėjus šiam terminui, mes sunaikinsime Jūsų pateiktą informaciją.

KAIP GALITE PASIDOMĖTI APIE SAVO SAUGOMUS DUOMENIS?

Jeigu Jūs pageidaujate susipažinti su informacija, susijusia su Jūsų asmens duomenų tvarkymu, šiuos duomenis ištaisyti ar jų tvarkymą nutraukti, prašome kreiptis el. paštu info@7pack.lt, asmeniškai arba raštu „Kontaktuose“ nurodytu adresu. Atitinkami veiksmai bus atlikti ne vėliau kaip per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo Jūsų kreipimosi dienos. Jeigu šie veiksmai neprieštarauja teisės aktams, reguliuojantiems Įmonės veiklą, jie neatlyginamai gali būti vykdomi ne dažniau, nei kartą per kalendorinius metus.

SLAPUKAI (COOKIES)

Slapukai – tai trumpi tekstiniai failai, kuriuos mes patalpiname Jūsų galiniame įrenginyje tam, kad būtų išsaugotas Jūsų apsipirkimo krepšelis bei tam, kad mes žinotumėme, kuriomis siūlomomis prekėmis domisi mūsų klientai. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad slapukai, kuriuos mes talpiname, jokiais būdais mums neperduoda duomenų apie privačią informaciją, saugomą Jūsų galiniame įrenginyje.

Slapukai yra patalpinami 2 (dviems) savaitėms. Nors mes labai rekomenduojame mums leisti slapukus talpinti Jūsų galiniame įrenginyje, Jūs visuomet galite jų atsisakyti paspausdami čia.

TREČIŲJŲ ASMENŲ PASLAUGOS

Tam, kad galėtumėme tinkamai vykdyti savo pareigas, susijusias su prekių pardavimu, bei socialiai su Jumis bendrauti, mes naudojamės trečiųjų asmenų (prekių tiekimo, mokėjimų įmonių bei socialinių tinklų) paslaugomis. Informacijos tretiesiems asmenims yra pateikiama tik tiek, kiek tai yra būtina jų teikiamų paslaugų atlikimui.

Tuo atveju, jeigu Jūs paliekate mūsų Internetinį puslapį ar esate nukreipiamas į trečiųjų asmenų internetinius puslapius, ši Privatumo politika Jums nebegalioja ir 7pack jokiais atvejais nėra atsakingas už kitų asmenų internetinių puslapių turinį ar jų veikimą.

INFORMACIJOS ATSKLEIDIMAS

7pack įprastai Jūsų asmens duomenų neatskleidžia jokiems duomenų gavėjams, išskyrus, kai to teisėtai ir pagrįstai reikalauja kompetentingos institucijos, vadovaujantis įstatymais ar kitais teisės aktais.

PAKEITIMAI

Mes pasiliekame sau teisę bet kada pakeisti šią Privatumo politiką. Bet koks pakeitimas įsigalioja nuo jo paskelbimo dienos, todėl siūlome Jums reguliariai patikrinti mūsų Privatumo politiką.

Paskelbta 2016 10 11

Sutinku

Sėkmės istorijos

 

Sėkmės istorijos iš mūsų klientų lūpų

Jonas Nainys

„Su 7pack draugauju jau daugiau nei metus. Per metus, dėka kokybiško maisto ir sporto - priaugau taip tuos norimus 6 kg. 7pack idealiai tinka norint augint ir mest svorį. Kokybiškas maistas tave pasiekia nuo ankstaus ryto ir juo gali mėgautis visą dieną. ”

Nastia Sidorevič

„7pack pasirūpina sveiku ir šviežiu maistu: 6 kartus per dieną valgau skirtingus patiekalus, nereikia visą dieną kramtyti vien tik sausą vištieną, todėl sveika mityba nepabosta ir nebūna nuklydimų.”

Tomas Ramanauskas

„Iš pradžių bijojau, kad maistas bus vienodas ir blankus, bet ilgainiui ėmiau jaustis lyg turėčiau asmeninį šefą. Kasrytinis skambutis į duris su dienos maistu yra Kalėdos kasdien. Aš net drįstu teigti, kad iš buities eliminavus klausimą „o ką šiandien valgysime“, pagerėja santykiai. Labai rekomenduoju.”

Domantas Poška

„Sportuojant profesionaliai, poilsis toks pat svarbus kaip ir sunkios treniruotės, tačiau rasti jam laiko yra be galo sudėtinga. Kai maistu rūpinasi 7Pack tai tampa įmanoma, o aukštų rezultatų siekimas – lengvesnis.”

Artūras Swan

„Mityba mano gyvenime užimą labai svarbią dalį, todėl kruopščiai atsirenku ką, kiek ir kada valgau. Su 7pack paslauga šios pastovios sprendimų ir gaminimo bėdos buvo eliminuotos, galiu skirti daugiau laiko darbui ir savo užklasinei veiklai. Šiandien sunkiai įsivaizduoju savo gyvenimą be tokios paslaugos.”

Lina Jurgickaitė

„Su 7Pack taupau savo laiką, gaunu pagerėjusią savijautą, dailesnes kūno linijas ir visa tai – be jokių rūpesčių.”

Artūras Čižiūnas

„7Pack paslaugos pasirinkimą paskatino tai, jog ėmiausi skaičiuoti kalorijas bei mesti svorį. Sudėjus visas pastangas: kalorijų skaičiavimą, 7Pack maistą, sportą ir griežtą discipliną, per 9 mėnesius pavyko atsikratyti 20 kg.”

Deimantė Statinytė

„Skaniausia dovana sau, kurią gauni kasdien. Didžiausia palaima - mėgautis sveiku (!) šokoladiniu pyragėliu, bananiniais blyneliais su uogiene, makaronais, jautienos suvožtiniu su tobula bandele. Ir dėl to visiškai nejausti nė menkiausio sąžinės priekaišto.”

Živilė Karevaitė

„Savijauta po kelių savaičių puiki, nors intensyviai dirbau. Jei ne 7Pack, nebūčiau radusi laiko pavalgyti.”

Justė Buivydytė

„7Pack pradžiugina kiekvieną rytą, nes nežinai, kuo šiandien tave nustebins, maistas yra šviežias, skanus ir subalansuotas, visada pristatomas laiku. Taip pat, maistas yra įvairus ir visada gražiai pateiktas. Personalas - greitai reaguojantis ir paslaugus. Kiekvienas išbandęs po kurio laiko taps priklausomas nuo gardaus, sotaus maisto ir patogumo.”

Kęstas Rimdžius

„Pirma, svarbiausias pliusas 7Pack paslaugoje – savijauta. Kai nuo maisto nesijauti apsunkęs. Antra – man maistas turi būti ne tik sveikas, bet ir skanus. Ir trečia, kaip ir išvaizdoje, maistas turi būti estetiškai pateiktas.”